راهنما  راهنما   سایتهای مرتبط  سایتهای مرتبط   گالری تصاویر  گالری تصاویر   دانلود  دانلود   تماس با ما  تماس با ما   درباره ما  درباره ما   اخـبـار پزشکی و سلامت  اخـبـار پزشکی و سلامت   صفحه اول  صفحه اول  
طریقه آشنایی با سایت رازی 118
: موتورهای جستجگر وب
: وبسایت های مرتبط
: آگهی نامه گندی شاپور
: اطلاع رسانی چاپی (بروشور - پوستر و ...)
: اطلاع رسانی دهان به دهان
   پزشکان ››
   مراكز بهداشت و درمان ››
   مراکز تشخیص ››
   مراکز توانبخشی ››
   دامپزشکی
   کارشناسی، مشاوره ››
   لوازم پزشکی و تجهیزات ››
   دارو ››
   سایر ››  شمسی   

               

درباره ما :

    به نام خدا
  جامعه ما در حال گذرازبازارهای سنتی به طرف بازارهای با ساز و کار جدید است به علت تخصصی ترشدن فعالیت ها باید پذیرفت علاوه بر عوامل تولید و توزیع و مصرف کننده عامل دیگری که باعث پیونداین سه گروه اصلی می شود وجود دارد وآن همان عامل اطلاع رسانی و تبلیغات است. یکی از ابزارهای مهم ارتباطات  تبلیغات می باشد. تبلیغ راهی برای رساندن پیام به مخاطبان مورد نظر می باشد. اما سوآل قابل طرح این است که چگونه باید تبلیغ کنیم؟
     به طور کلی هدف از تبلیغات  ارایه  اطلاعات (معرفی) ترغیب  افراد یا یادآوری (تاکید مجدد ویژگیها) می باشد و در پی آن تعیین بهترین و مطلوبترین رسانه می باشد. رسانه های مختلف تاثیرهای متفاوتی بر مخاطب می گذارندکه واکنش های متفاوتی درپی خواهد داشت از این رو انتخاب رسانه مناسب ضروری و لازم است.
ایجاد ارتباط بین شهروندان به روش های آسان سریع و ارزان از ضرورت های اولیه زندگی در یک شهر می باشد. افزایش جمعیت و گسترش محدوده جغرافیایی شهرها و به دنبال آن افزایش مراکز تجاری و خدماتی و پیچیدگی های منتج ترافیک و اتلاف وقت این ضرورت را بیش از پیش نمایان می سازد. اقدام به گسترش اطلاع رسانی شهری و ایجاد امکانات ارتباطی نظیر شبکه های مخابراتی و اینترنت و استفاده صحیح و بهینه از آن ها می تواند گره گشای مشکلات فوق باشد. از اینرو کانون آگهی و تبلیغات گستره با چاپ و انتشار کتابهای راهنمای اختصاصی مشاغل با عناوین شهر صنعتگران. گندی شاپور و پیوند قدم های موثری در این راستا برداشت و اینک سایت رازی 118 را در باره اطلاعات مشاغل بهداشت ودرمان راه اندازی و در معرض استفاده عموم قرار داده است.

درج اطلاعات در سایت:
برای درج اطلاعات در سایت پزشکان و کادر درمان می توانید جهت عضویت یکساله مبلغ 2000000ریال به حساب 1488300112012 و یا به کارت شماره   4995  5194  1010  5892   به نام کیوان رئیسی واریز  شماره پیگیری و اطلاعات لازم را به یکی از روش های ذیل ارسال نمایند:
1)پست الکترونیکی:   info@razi118.com  
2)نشانی:اهواز خیابان نادری تقاطع مولوی و جعفری، مجتمع پزشکی اهواز، طبقه دوم
3)تماس با 32925298 - 32228110 (061) - 09166004967 - 09167774967
 
کانون آگهی و تبلیغاتی گستره هیچگونه مسوولیتی به لحاظ آثار و عواقب احتمالی حقوقی و جزایی
ناشی از درج اطلاعات در سایت را نداشته و تمام عواقب آن متوجه اطلاعات دهنده خواهد بود.
 
          

razi118.com

کليه حقوق اين سايت برای پايگاه اطلاع رساني Razi118.com محفوظ است